O firmě

Historie firmy

Firma Čuda – zařízení pro gastronomii vznikla v roce 1997 za účelem dosáhnutí co nejlepších výsledků ve vybavení velkokuchyní a gastronomických provozů.

V roce 2002 se firma přetransformovala na společnost ČUDA-velkokuchyně, s.r.o.

Dodáváme gastro zařízení pro profesionály. Již 22 let poskytujeme kvalitní a komplexní služby na klíč - od zpracování projektu, dopravy až po provedení montáže a následného zaškolení personálu.

O mytí nádobí v gastronomických provozech víme (téměř) vše

Jsme specialisté na mytí stolního i kuchyňského nádobí. Víme, jak umýt sklenice, jak vydrhnout pekáče i jak naleštit příbory. Víme, jak se vypořádat s odklízením nádobí i jak transportovat nádobí do umývárny.

Víme, jak vše roztřídit a jak to založit do mycího stroje. Umíme i lisovat zkrmitelný odpad.

Umíme si připravit vodu i nadávkovat chemii.

Dokonce umíme vozit podnosy s použitým nádobím z patra do patra a na konci procesu mytí je i usušit a automaticky skládat.

Vždy pro Vás máme profesionální řešení pro komerční mytí nádobí. Poradíme Vám vždy to nejvhodnější řešení, ať už Váš provoz navštíví denně 50 nebo 5 000 strávníků. Naše řešení jsou kvalitní a spolehlivá (viz naše reference).

Nebudeme Vám prodávat jen mycí stroj. Naši zákazníci jdou k nám, protože hledají profesionální řešení přizpůsobené jejich specifickým požadavkům, řešení spolehlivé a hospodárné.

To samotná myčka nezaručí, to zaručí jedině kompletní systém mycího procesu, transportu nádobí, úpravy vody, vhodné chemie a specifického příslušenství.  A to vše ve spojení s dobrými radami, jasným projektem a prvotřídním servisem.

Jedním z důležitých faktorů naší společnosti je od prvopočátku vytváření trvalých vztahů se zákazníkem založených na spolehlivosti a vysoké odbornosti.

Realizace a servis

Servis na námi dodané zboží je garantován nejméně po dobu 10 let od zakoupení výrobku a k tomuto účelu máme vybudovanou servisní síť našich partnerů po celém území České republiky.
Veškeré realizace provádíme na klíč včetně námi dodané projektové dokumentace. Zaučení odborné způsobilosti na dodané zařízení je samozřejmostí.

Jsme držiteli několika certifikátů od řady našich renomovaných partnerů.

Trápí Vás nedostatky ve Vaší kuchyni? Najdeme pro Vás to nejoptimálnější řešení.

Jaroslav Čuda - jednatel

O firmě
Certifikát Validex (pdf, 172 kB)
Certifikát Winterhalter_komplexní (pdf, 397 kB)
Certifikát Winterhalter_prodej (pdf, 243 kB)
Certifikát Winterhalter_servis (pdf, 243 kB)

SPOJTE SE S Námi

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK