AKC ČR
Eloma
Frima
Hobart
Hugentobler
MKN
Validex
Winterhalter
Produkty / Konvektomaty MKN / Konvektomat MKN HansDampf SpaceCombi Junior Classic

Konvektomat MKN HansDampf SpaceCombi Junior Classic

Konvektomat MKN HansDampf SpaceCombi Junior Classic

Kapacita 6 x 2/3 GN

Vnější rozměry: 550x630x708
Provedení: elektro

Konvektomat vyniká tím, že na své malé rozměry podává výkony a kvalitu jako velké profesionální konvektomaty. S jeho kompaktními rozměry ,se HansDampf Junior vejde prakticky kamkoliv. Lze použít jako doplněk kuchyně, či jako plnohodnotnou součást každodenního provozu. Najde své využití ve velkých i malých kuchyních, bistrech, barech a dalších typech provozů.

Hygienická varná komora (6x 2/3 GN) je ideální pro vaření, kombivaření, grilování, pečení a dokonce i pro regeneraci. Díky funkci rychlého předehřátí, ovládání vnitřního prostředí DryTronic a vícebodové teplotní sondě dosahují pokrmy připravené v HansDampf Junior obdivuhodné kvality.

Všechny varné programy mají přirozeně automatické ukládání dat pro HACCP. A je toho více s čím se může HansDampf Junior chlubit: 99 varných programů, které se skládají z až 20 libovolně kombinovatelných kroků (StepMatic). Další věcí, kterou je třeba zdůraznit, je možnost ukládat vlastní programy, které se řadí podle abecedy do paměti a je možné je jednoduše vyvolat.

Všechny funkce HansDampf Junior jsou jednoduše použitelné: Ovládání je snadné ergonomické a uživatelsky příjemné. Celé zařízení se ovládá jednou rukou pomocí ovládání CombiPilot. Jednoduché a intuitivní.

SPOJTE SE S Námi

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK