AKC ČR
Eloma
Frima
Hobart
Hugentobler
MKN
Validex
Winterhalter
Produkty / Mycí stroje Winterhalter / Myčky kuchyňského nádobí UF

Myčky kuchyňského nádobí UF

Výkonné myčky série UF jsou ideální volbou pro mytí vašeho kuchyňského nádobí.

S novou myčkou Winterhalter UF získáte nejen prvotřídní myčku kuchyňského nádobí, ale i nového člena ve Vašem kuchyňském týmu, který s Vámi přemýšlí, řeší a v každém okamžiku podává nejlepší výkony.

Od kompaktního přístroje až po velkoformátový zázrak, na­bízíme vhodné řešení do každé umývárny nádobí. Všechny naše modely disponují četnými inovacemi, ke kterým jste nás inspirovali: řešení, která jsou vymyšlena ze všedního dne profesionála a udělána pro všední den profesionála.

Každý den Vám znovu pomůžeme k dosažení Vašich ambici­ózních cílů! Díky vynikajícím výsledkům při mytí, ergonomic­kému designu a maximální hospodárnosti.

Každý profesionál ví, že se na konci počítá jenom výsledek. Ani u hygienické čistoty mytého nádobí tomu není jinak. Nová série UF přispěje zářivými inovacemi, které Vám usnadní život.

Software specifický pro cílové skupiny

Poslali jsme naše myčky na kuchyňské nádobí do učení. K řezníkům a pekařům, do hotelů a gastronomických podniků. Tak vznikla řešení, která jsou přizpůsobena přímo pro Vaše potřeby – v softwaru naší myčky na kuchyňské nádobí jsou zapracovány malé, ale jemné rozdíly. V závislosti na druhu a stupni znečištění nabízí série UF programy šité na míru.

S naší novou metodou TurboZyme si ušetříte pracovní krok manuálního předmytí. Při tomto namáčení se zaschlé zbytky pokropí naším inovativním prostředkem na narušení krusty. Úporná znečištění se tak již uvolní před vlastním mycím cyklem.

Vysoce výkonný mycí systém s VarioPower

Někdy je nutné vyvinout tlak, aby všechno fungovalo bez problémů. To platí také pro jedinečný vysoce výkonný mycí systém s VarioPower série UF. Výkonný tlak vody rozpustí i úporná znečištění a současně zabrání ucpání mycích trysek. Výsledkem je hygienická čistota na každém čtverečním cen­timetru celého vnitřního prostoru myčky. Plynulé najetí cir­kulačního čerpadla se postará o to, že myté nádobí zůstane stát na svém místě. Samozřejmě, že můžete mycí tlak podle druhu mytého nádobí a stupně znečištění individuálně při­způsobit pomocí systému VarioPower.

Systém filtrace roztoku

Nezáleží na tom, zda se jedná o první nebo poslední mycí cyklus v jednom dni: čistá mycí voda je základem. Série UF má inteligentní systém filtrace roztoku, který neustále sleduje kvalitu vody, průběžně čistí mycí vodu a jestliže je to nutné, spustí automatickou regeneraci.

Předoplach studenou vodou

Každý, kdo pracuje ve svém kuchyňském provozu s bílkem a škrobem, zná ten problém: jestliže spustíte strojní (tedy horký) mycí proces bez předčištění studenou vodou, zbytky se při­pečou a usadí. Série UF proto nabízí možnost předoplachu studenou vodou – stačí stisknout tlačítko!

Odklopitelné dveře a koš sklápěný nahoru

Často jsou to malé nápady, které způsobí velké výhody. Například odklopitelné dveře u nové série UF. Nestojí v cestě, nýbrž otevřou Vašim zaměstnancům volný přístup do vnitřku myčky – což dělá čištění vnitřního prostoru v budoucnu ještě snadnějším. Také těžký nerezový koš se již nemusí vyjímat, aby bylo možné vyčistit vnitřek myčky. Jednoduše sklopit nahoru, otřít, sklopit zpět – hotovo.

Uživatelsky přátelská dotyková obrazovka

Náš požadavek: Vaše nová myčka Winterhalter má být od prvního dne plně způsobilá k mytí nádobí. Předpokladem k tomu je jednoduché, intuitivní ovládání myčky. Barva spouštěcího tlačítka se mění s pokračujícím postupem mytí z modré na zelenou. Tak můžete jedním pohledem zjistit, jak program pokročil a kdy bude Vaše kuchyňské nádobí opět připravené k použití. Jazykově neutrální piktogramy jsou pro mezinárodní pracovní prostředí přímo ideální. Kromě toho je Vaše myčka série UF schopna rozpoznat a sdělit chyby a částečně je dokonce sama odstranit, takže je zajištěna maxi­mální připravenost. V oblasti chráněné PINem mohou např. šéfkuchaři a servisní technici načíst důležité údaje k přístroji a myčku optimalizovat podle specifických potřeb zákazníka.

Řešení vozíku na koše

Obzvlášť ve velkých kuchyních je namáhavé sbírat manuálně na jednotlivých výrobních stanicích myté nádobí a dopravovat ho k myčce na kuchyňské nádobí. Musí se urazit dlouhé trasy, část kuchyňského nádobí je velká a neskladná. S vozíkem na koše můžete jezdit bez námahy všemi uličkami, sbírat znečištěné myté nádobí a poté koš zcela ergonomicky zasu­nout z vozíku přímo do myčky. Potom se může čisté myté nádobí stejně jednoduše zase odvézt na pracovní stanice. Tak Winterhalter optimalizuje Vaše pracovní postupy!

Individuální příslušenství

Díky košům na kuchyňské nádobí a šikmým držákům speci­fickým podle cílové skupiny (pro plechy, podnosy a další) můžete vnitřní prostor Vaší myčky Winterhalter UF kompletně individualizovat a uspořádat ještě praktičtěji pro Vaše účely. Nejdůležitější přednosti jsou – vyloučení „létání“ kuchyňského nádobí v myčce, optimální využití prostoru a jednoduchá manipulace.

SPOJTE SE S Námi

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK